EGO-Endüstriyel Elektrik ve Otomasyon Sistemleri

Hikayemiz

2021 yılının yarısında kurulan firmamız başta Malatya olmak üzere bölgenin yeni hizmet sağlayıcısı olarak sektöre adım atmıştır. Malatya merkezli olan firmamız endüstriyel otomasyon ve mühendislik alanlarında genç ve dinamik kadromuz ile müşteri odaklı hizmet vermektedir.

  • Otomasyon çözümü
  • Pano çözümü
  • Endüstriyel yenilikcilik

MİSYONUMUZ

Kurucularının vizyonu ile bugün Ego Endüstriyel Elektrik Ve Otomasyon Sistemleri, üretim yelpazesini ve iş ortaklarına sunduğu fırsatları genişletmiş, Ar-Ge projelerinde büyük başarılara imza atmayı ve bu süreçte kazandığı yetkinlik ve yeterlilikleri endüstri dünyasının hizmetine sunmayı kendine görev edinmiştir.

Ego Endüstriyel Elektrik Ve Otomasyon Sistemleri, iş ortaklarına çalışmaları ve istekleri sonucunda, farklı alanlarda ve sektörlerde farklı amaçlarla kullanılmak üzere uygun çözümler üretmekte ve bu faaliyeti, sahip olduğu yüksek motivasyonu, çalışma azmini ve geliştirdiği kaliteyi koruyarak yapmaktadır.

VİZYONUMUZ

Ego Endüstriyel Elektrik Ve Otomasyon Sistemleri, sektörel varoluşunu tamamlayan her şirket gibi büyük, fark yaratan ve sürekli gelişmeyi hedefleyen bir vizyona sahiptir. Büyüyen, fark yaratan, yenilikçi ve sürdürülebilir adımlarla gelişen, üreten ve yarını hazırlayan, en küçüğünden en büyüğüne tüm üretim parçalarının destekçisi olmak, Ego Endüstriyel Elektrik Ve Otomasyon Sistemleri içselleştirdiği temeli oluşturmaktadır. Bu düşünce ile kazanılan çalışma ruhu ile her yeni günün her bir dakikasını geleceğe taşıdığı büyük hedefleri gerçekleştirme azmi ile yaşamakta, bu hedeflerin önündeki tüm problemleri çözmeye odaklanmakta ve bu noktada ulaştığı her varlığa ilham vermeyi hedeflemektedir.